Gastroenteroloji Ailemizin Değerli Üyeleri

Dünya Gastroenteroloji Kongresi 95 ülkeden 2260 kişinin katılımı ile büyük bir başarıyla gerçekleştirilmiş ve Derneğimiz bu kongreden yüzünün akıyla çıkmıştır. İlaç endüstrisinin neredeyse tamamı tüm gücüyle bu kongreyi desteklediğinden UGH için sponsor bulunması zor olmaktadır.

29 Kasım-1 Aralık 2019 tarihleri arasında Antalya Susesi Otelde gerçekleştireceğimiz 36. UGH 2019 kongremize ve ayrıca seçimli Genel Kurulumuza katılmak isteyip, sponsor bulamayan dernek üyelerimizin ve yan dal asistanlarının tamamının tüm kongre katılım masrafları (uçak bileti-konaklama-Antalya transferi) TGD tarafından karşılanacaktır.

Üyelerin ve yan dal asistanlarının tamamının tüm masraflarının dernekleri tarafından karşılanması olasılıkla ülkemizde hiçbir ulusal derneğin yapamadığı bir destektir.

Daha önce düzenlediğimiz ve tüm masrafların derneğimiz tarafından karşılandığı toplantılara ne yazık ki azımsanmayacak sayıda katılımcı tüm masrafları karşılandığı halde gelmemiştir. Derneğimiz ciddi ekonomik kayıplara uğramıştır. Bu nedenle konuşmacı ve oturum başkanı dışında kongreye katılmak isteyen TGD üyesi ve yan dal asistanı tüm katılımcıların uçak biletlerinin kendisi tarafından satın alınarak, Derneğe bildirilmesi rica olunur. Sadece uçak biletinin tarafınızdan alınması durumunda konaklama ve Antalya transferi TGD tarafından karşılanabilecektir. Uçak biletlerinin 15 Kasım 2019 tarihine kadar ugh.yonetim@dmrturizm.com.tr e-mail adresine iletilmesi durumunda ödemesi TGD tarafından banka hesaplarına yapılacaktır. Aksi takdirde konaklama ve transfer ödemesi yapılamayacaktır.

Refakatçi katılımı olması durumunda tüm masraflar katılımcıya ait olacaktır.

İlgilenen üyelerimizin en geç 15 Kasım 2019 tarihine kadar uçak biletlerini ve ekte yer alan katılımcı bilgi formunu doldurarak ugh.yonetim@dmrturizm.com.tr adresine yazılı başvuru yapmaları rica olunur.

Destek Kriterleri;

• TGD üyesi veya yan dal asistanı olmak (İç Hastalıkları ve diğer dalların asistanları ile tıp öğrencileri karşılanmayacaktır)

• Konaklama gece sayısı: 29-30 Kasım geceleri olmak üzere 2 gecedir. Daha uzun kalmak isteyen üyelerimizin en geç 15 Kasım 2019 tarihine kadar bildirmeleri durumunda ücretlerini karşılayarak kalabilirler.

• Uçak Bileti Katılımcı tarafından alınıp, derneğe ibra edilmesi ve ilgili formu doldurup iletmesi halinde 5-10 Aralık 2019 tarihleri arasında kendisine ödenir.

• Konaklama ve havaalanı transfer hizmetinin verilebilmesi için uçak bileti detayları mutlaka derneğe bildirilmelidir.


Katılımcı Formu İNDİR!


Saygılarımızla
TGD YÖNETİM KURULU