ugh2018800.jpg


Değerli meslektaşlarım,

Türk Gastroenteroloji Derneği’nin ev sahipliğinde ülkemiz gastroenterolojisinin en önemli ve en yüksek katılımlı organizasyonu olan 35. Ulusal Gastroenteroloji Haftası 20-25 Kasım 2018 tarihleri arasında her yıl olduğu gibi yine Antalya’da yapılacaktır.

Kongremizin zengin ve yüksek kalitedeki bilimsel içeriği Gastroenterologlar, Gastrointestinal Cerrahlar, İç Hastalıkları Uzmanları, Aile Hekimleri gibi çeşitli alanlardan katılımcılarımıza hitap edecek genişlikte hazırlanmaktadır.

35. Kongremiz de yine, katılımcıların yüksek düzeyde beğenisini kazanan Regnum Carya Golf & SPA Resort Hotel’de yapılacaktır.

Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya çalıştık. Gastroenterolojinin sıcak konuları yanısıra temel başlıklar da tartışılacaktır. Ayrıca seçilmiş merkezlerimizde programlı olarak daha önceden çekilmiş endoskopik girişimlerin yer aldığı eğitici video sunumları yapılacaktır. Gastrointestinal sistem hastalıkları İç Hastalıkları polikliniğine başvuran hastaların önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Bu nedenle belirli konu başlıklarında İç Hastalıkları uzmanlarına yönelik de program hazırladık. Bu konular vaka örnekleri üzerinden tartışılarak irdelenecek ve günlük pratiğe yönelik olacaktır. Oturumlarda Türkiye’den ve dünyadan konularında söz sahibi olan konuşmacılar yer alacaktır.

Katılımcılarımızın gerçekleştirdiği bilimsel çalışmalar hakemlerimiz tarafından değerlendirilip Sözlü ve Poster Sunumuna kabul edilecek ve en yüksek puanı alan Sözlü ve Poster Bildirilerine ödül verilecektir.

Kongrede ülkemizde ilk defa, ilaç endüstrisi çalışanlarına yönelik kurs programı düzenlenecektir.

Doyurucu bilimsel program yanı sıra keyifle vakit geçireceğinize inandığımız sosyal programı olan bu kongrede sizleri aramızda görmek ve bilgilerimizi paylaşmak dileği ve saygılarımızla,

Düzenleme komitesi adına

Prof. Dr. Birol ÖZER


Ayrıntılı Bilgi : http://ugh2018.org/

35. UGH Bildiri Kitabı İndirmek İçin TIKLAYINIZ